Siseviimistlus

Ruumilahendus

Esimesel korrusel asuvad elutuba (31,5 m2), köök (8,8 m2), WC/duširuum (2,6 m2), esik (4,6 m2), abiruum (1,8 m2), terrass (18,2 m2) ning eraldi asetsev garaažiboks. Teisel korrusel on 3 magamistuba (suurustega 12,9 m2; 10,2 m2; 10,2 m2), vannituba (7,3 m2), saun (1,9 m2) ja trepihall (4,4 m2).

Siseviimistlus

Eluruumi seinad värvitakse neutraalsete ja mahedate toonidega, mis loovad ruumi rohkem avarust ning valgust. Abiruumide seinad tasandatakse ja värvitakse niiskuskindla värviga. Eluruumide põrandatel on naturaalne puitparkett firmalt Upofloor. WC-d, tehnoruumi ja pesuruumide põrandad kaetakse  keraamiliste plaatidega. Pesuruumi seinad kaetakse osaliselt keraamiliste plaatidega ja värvitakse. Laed kaetakse kipsplaadiga, tasandatakse ja värvitakse. Saintaartehnika on firmalt DURAVIT. Siseusteks  on valged puitprofiiluksed firmalt JELD-WEN.

Materjalide valik

Põrandad

Puitpõrandad on üks olulisemaid elemente, kui soovitakse anda oma kodule eriline ning hubane väljanägemine. Põrandalauaks on valitud 3-lipiline tamme puitparkett, mis on viimistletud valge mati lakiga. Lihtsat hooldust ning puhastamist silmas pidades on plaadiga viimistletud tehno- ja abiruum, esik ning wc. II korruse vannitoas ja leiliruumis on põrandad plaaditud.

*põranda tonaalsus võib erineda antud näidisest

siseviimistlus